Зв'язок з нами

Ваше ім'я:(*)
Неверный Ввод

Ваш номер телефону:
Неверный Ввод

Електронна пошта:
Неверный Ввод

Ваш лист:(*)
Неверный Ввод

Ковані елементи* і вироби з металу:

паркани, ворота, сходи та поручні огородження) - з усім цим, ми пропонуємо Вам ознайомитися на нашому сайті.

Ковані вироби, які ми хочемо Вам представити, Ви можете знайти в будівельних гіпермаркетах нашої країни. Порівняйте ціни, і Ви повернетеся до нас!

Стійки поруччя, балясини і бароко, списи, піки, вставки і п'яти, завитки і кошики, листя і квіти - все це можна придбати у нас. Патина для патинування, флюгери, дверна фурнітура та петлі.

Легко зібрати, зварити з кованих елементів тепер можна буквально всі ковані вироби - ковані решітки, ковані перила, хвіртки, ковані ворота, ковані огорожі, ковані дашки, ковані вішалки, ковані ліжка, стільці, столи і т. п.

це можна зробити з елементів?

- Решітки з використанням готових елементів стануть не лише надійним захистом, але і одним з кращих прикрас фасаду будь-якого будинку, символом благополуччя та стабільності своїх господарів. Ковані віконні решітки чудово поєднуються з будь-якими будівельними матеріалами, а якщо при цьому врахувати навколишній ландшафт, то тонка графіка кованого металу анітрохи не зіпсує вигляд з вікна.

- Балкони - необхідна частина будь-якої будівлі. Балкони дозволяють зробити фасад будівлі неповторним і різноманітним. Для додання фасаду будівлі аристократичного виду кращим рішенням буде установка оригінальних кованих балконних огорож та ґрат.

- Балконна огорожа - прекрасна можливість висловити свою індивідуальність, створивши особливу атмосферу і шарм Вашому будинку або навіть квартирі. Підкреслити її індивідуальність і стиль.

- Художнє кування давно завоювало своє місце і у внутрішніх інтер'єрах будинків. Головний «оплот» - ковані сходи. Ковані сходи як ніяка інша деталь інтер'єру здатна змінити стиль і атмосферу будинку. Крім традиційної міцності, вона вмить додає оздобленню солідності і престижу.

- Ковані паркани, з одного боку, надійно захищають від будь-яких "неприємностей", які може обіцяти зовнішній світ, а з іншого - чудово вписуються в пейзаж.

- Ворота - це перше, що бачать ваші гості, свого роду візитна картка, один погляд на яку дозволить приїхав до вас людині визначити своє ставлення до господарів дому. Ковані ворота або огорожа підкріплять вашу репутацію людини яка цінує красу, стиль, якість і довговічність.

- Ковані козирки служать не тільки своєрідним архітектурним рішенням і прикрасою будинку, але й необхідною захисту вхідних дверей від зовнішніх впливів погодних умов. Ковані козирки та навіси повинні поєднуватися із загальним архітектурним стилем та композицією будівель, повинні бути його продовженнями і надавати цілком закінчений вигляд.


- Ковані меблі чудово поєднюються з будь-яким іншим матеріалом:
каменем, склом, деревом. Ковані меблі створюють враження старовини, вишуканості та престижності інтер'єру. Меблі з елементами ковки прекрасно виглядають в саду, на терасі, на відкритому майданчику.