Зв'язок з нами

Ваше ім'я:(*)
Неверный Ввод

Ваш номер телефону:
Неверный Ввод

Електронна пошта:
Неверный Ввод

Ваш лист:(*)
Неверный Ввод

Зв'язок з нами

Ваше ім'я:(*)
Неверный Ввод

Ваш номер телефону:
Неверный Ввод

Електронна пошта:
Неверный Ввод

Ваш лист:(*)
Неверный Ввод

Паркани, зроблені з декоративних блоків, оформлених під рубаний дикий камінь, давно отримали широке поширення в Європі (особливо у Франції та Німеччині). Це не дивно: всього 4-5 тижні - і ось вже красивий і стильний паркан стоїть, вражаючи сусідів своєю пишністю і потужністю.

На сьогоднішній день для будівництва парканів та різних видів огорож використовують різні матеріали і будівельні конструкції.

Найбільш цікавим і практичним матеріалом для будівництва парканів та огорож є декоративний блок. Декоративний блок ще називають рваний блок або забірний блок. Цей матеріал виготовляється з бетону методом вібропресування на німецькому обладнанні HESS та відрізняється хорошою стійкістю до перепадів температури, міцністю і довговічністю.

Рвані декоративні блоки відмінно виконують відразу кілька завдань – створюють прекрасну візуальну картинку і служать в якості основи для великовагових конструкцій: воріт, хвірток, огороджувальних секцій.

Особливістю декоративного блоку (забірного блоку) є двостороння лицьова частина, завдяки чому огорожа буде виглядати однаково красиво як зовні ділянки, так і всередині. Тобто, використовуючи товщину в один блок з зовнішньої і внутрішньої сторін буде привабливий малюнок фасаду в залежності від обраного типу кладки. Крім цього, для будівництва одного квадратного метра огорожі знадобитися всього-на-всього 12,5 блоків.

Бетонні декоративні блоки (парканні блоки) дають можливість створювати неповторний стиль будови. Ефектно виглядає стіна з декоративних блоків, чергується смугами різної текстури.

Блокова кладка з декоративного блоку простіше і швидше цегляної, що дає можливість на порядок знизити швидкість так і вартість всіх робіт.

Всі будівельні блоки класифікуються на декілька видів, застосування кожного з яких має свої особливості. Так, традиційним типом блоків є гладкий, який не має ніяких фактурних малюнків, на відміну від декоративного або рваного.

Декоративні бетонні блоки (парканні блоки) сьогодні створюють серйозну конкуренцію такого традиційного будівельного матеріалу, як цегла. Причин такої популярності багато. По-перше, декоративні, або як їх ще називають, особові блоки мають меншу собівартість виробництва, отже, нижче за ціною. По-друге, облицювальні бетонні блоки мають більший спектр декоративних можливостей. По-третє, цей будматеріал легший в монтажі. Причому якість кінцевого результату практично не поступається оздоблення натуральним каменем.

Таким чином, все різноманіття блоків являє собою ідеальний варіант для обробки цоколів будівель, зведення перегородок і парканів. У нас Ви можете замовити продукцію найвищої якості з можливістю вибору того, що підходить винятково для Вашого будівельного об'єкта.

Широка колірна гамма і різноманітність фактур, якими володіють декоративні блоки, що дозволяють створювати неймовірні архітектурні форми.

Зовнішній вигляд будь-якої будівлі чи споруди в деяких випадках має велике значення, адже як кажуть, зустрічають по одежині, а значить за допомогою фасаду можна не тільки підкреслити свій статус, але і проявити свій індивідуальний стиль.