Зв'язок з нами

Ваше ім'я:(*)
Неверный Ввод

Ваш номер телефону:
Неверный Ввод

Електронна пошта:
Неверный Ввод

Ваш лист:(*)
Неверный Ввод

Зв'язок з нами

Ваше ім'я:(*)
Неверный Ввод

Ваш номер телефону:
Неверный Ввод

Електронна пошта:
Неверный Ввод

Ваш лист:(*)
Неверный Ввод

Універсальна бруківка Старе Місто

Якщо ви шукаєте відповідний та надійний будівничий матеріал для укладання плитки у подвір'ях приватних будинків, тротуарних доріжок та стежок, то вам неодмінно сподобається бруківка в Івано-Франківську від нашої компанії «Тязів-Буд». Взявши до увагу сучасні розробки в області архітектурного бетонного дизайну, ми зможемо вам запропонувати універсальний, практичний та вишуканий варіант укладання плиток.

Тротуарна плитка була популярним матеріалом для укладання доріг у 19 столітті. Навіть сьогодні такий вид бруківки перебуває в стадії розвитку на прогресу. Ви зможете в нас придбати 4 різновиди плиток для укладання цікавих варіантів за дизайнерським планом та вашими побажаннями.

Як обрати бруківку для вашого проекту?

Перш за все вам потрібно враховувати навантаження, якому буде піддаватися плитка. Якщо ви збираєтесь укласти звичайну тротуарну доріжку, то ви зможете замовити бруківку будь-якої міцності, бо великих навантажень не буде заплановано. В такому випадку ви зможете обрати плиту, яка буде гармонічно поєднуватися з ландшафтом, втілювати ваші сміливі побажання. Вам неодмінно потрібно продумати можливі узори для майбутніх доріжок. Якщо ви плануєте покласти бруківку перед гаражем в місті заїзду до двору, то головним фактором треба вважати міцність. Плита більшої товщини вам відмінно підійде.  

Компанія «Тязів-Буд» пропонує вам тільки якісну бруківку в Івано-Франківську, виготовлену по сучасним технологіям. Ми використовуємо цемент надійних марок, що дозволяє вашій плитці витримувати щоденне навантаження. Мінеральний наповнювач має відповідну фракцію, тим самим забезпечує високу міцність при стисканні. Завдяки особовому складу, бруківка не вигоряє на сонці, володіє відмінними водовідштовхувальними і повітропроникними властивостями.

Чому бруківка від «Тязів-Буд»?

Замовляючи в нас товар, ви отримаєте бруківку з високим ступенем морозостійкості, низькою стертістью і кращої міцністю. Це гарантовано довга експлуатація, яка буде радувати вас не тільки практичністю, але і зовнішнім виглядом. До речі, мити бруківку дуже легко - достатньо направити струмінь води на неї. Якщо ви великий фанат естетики, то наша компанія зможе виконати будь-які ваші побажання – шахові, візерункові малюнки або будь-яку дизайнерську задумку.

Колірна гама

 

Бруківка - прайс

Назва

Тип

Розмір

Сіра

Чорний Червоний Коричневий

Теракота Оранжевий Жовтий

Зелений

на білому цементі

Старе місто

6см

200грн./м2

220грн./м2

230грн./м2

270грн./м2

270грн./м2

Поребрик

20х50х6

30грн./шт.

40грн./шт.

50грн./шт.