Зв'язок з нами

Ваше ім'я:(*)
Неверный Ввод

Ваш номер телефону:
Неверный Ввод

Електронна пошта:
Неверный Ввод

Ваш лист:(*)
Неверный Ввод

Зв'язок з нами

Ваше ім'я:(*)
Неверный Ввод

Ваш номер телефону:
Неверный Ввод

Електронна пошта:
Неверный Ввод

Ваш лист:(*)
Неверный Ввод

Стильно та практично – реальність декоративних цеглин

Облицювальна цегла швидко прижилась серед багатої знаті у 19 столітті.  Ви напевно зустрічали стіни з цегли, повиті плющем.  Це і на сьогодні є відмінною рисою європейських міст. Ви мріяли про затишний мальовничий вид вашого будинку? Тож час настав!

Декоративна цегла в Івано-Франківську – це один з видів керамічної цегли, який використовується для зведення димарів, зборів, фундаментів і зовнішніх стін. Він відрізняється тим, що його лицьові грані гладкі і мають презентабельний зовнішній вигляд.  Саме ця властивість облицювальної цегли і використовується для обробки фасадів.

Облицювальна цегла в Івано-Франківську – гарний вибір для власника будівлі

Експлуатаційні властивості даного матеріалу відповідають високим вимогам, тому можна стверджувати, даний вид цегли володіє не тільки характеристиками керамічної цегли, але й високою міцністю і морозостійкістю. До того ж, привабливий зовнішній вигляд цього матеріалу істотно скорочує витрати на остаточну обробку фасаду.

Виробництво облицювальної цегли виконується таким чином, що особлива увага приділяється формуванню його зовнішніх сторін для того, щоб матеріал вийшов однорідним не тільки за своїми геометричними формами, але і за кольором. Наша компанія «Тязів-Буд» слідкує за кожним замовленням таким чином, що ви отримуєте саме той колір і у потрібному відтінку для вашого проекту.

Для чого використовують облицювальну цеглу?

Декоративну цеглу називають ще облицювальною, бо  її застосування широко поширюється саме як декоративний матеріал для оформлення будівель комерційного і приватного призначення. На цьому її використання не закінчується і на сьогоднішній день цегла з величезним успіхом застосовується в оформленні інтер'єру для досягнення певних декоративних ефектів. Цей матеріал також відмінний варіант для будівництва огорож і будь-яких інших ландшафтних робіт.

Облицювальна цегла є не тільки відмінним декоративним матеріалом, а й здійснює неодмінний захист будівлі. Вона зберігає свої зовнішні характеристики протягом багатьох років, але помилково вважати, що фасадна цегла призначений тільки для облицювання. Вона створена таким чином, що її фізичні характеристики не поступаються ні в чому навіть будівельній цеглі. Тому якщо ви оберете облицювальну цеглу, ви зможете з легкістю утеплити і захистити стіни вашої будівлі або споруди будь-якого призначення від впливу навколишнього середовища.

 

 

Цегла

Назва

Тип

Розмір

(см)

Чорний Червоний Коричневий

Теракота Оранжевий Жовтий

Зелений

Скала

24х9х6,5

10грн.

10грн.

-

Скала+торець

 

22х9х6,5

10.20грн.

10.20грн.

 

Половина

24х6х6,5

6.8рн

6.8грн.

 

Половинка+торець

22х6х6,5

7грн.

7грн.

 

Половинка

  

18х6х6,5

6грн.

6грн.

 

Гулька

 

24х11х6,5

10грн

10грн.

 

Півкругла

 

24х11х6,5

10грн

10грн.

 

Безкута

 

24х11х6,5

10грн

10грн.

 

Облицювальна плитка

 

18х2х6,5

130грн/м

 

 

Дашки та парапети різних розмірів та форм

Додатковий відруб +0,20грн.