Зв'язок з нами

Ваше ім'я:(*)
Неверный Ввод

Ваш номер телефону:
Неверный Ввод

Електронна пошта:
Неверный Ввод

Ваш лист:(*)
Неверный Ввод

Зв'язок з нами

Ваше ім'я:(*)
Неверный Ввод

Ваш номер телефону:
Неверный Ввод

Електронна пошта:
Неверный Ввод

Ваш лист:(*)
Неверный Ввод

Власне виробництво. Без посередників! 

Центральне фотоґВся продукція виготовляється з додаванням супер-пластифікатора + просушування. В наявності і на замовлення.

рваний блок призначений для зведення стін, міжкімнатних перегородок і парканів. Він має достатню товщину, його міцнісні характеристики та ідеальна геометрія блоків збережені. Це дає економічний ефект при оздоблювальних роботах. Так як стіни з цього матеріалу, вимагають мінімального вирівнювання перед чистовою обробкою, як зовні, так і всередині. Рваний блок можна також використовувати для зведення підсобних приміщень та госпбудівель, не потребують термоізоляції.

 

Для довідки: Основні складові стінових блоків. Високоякісний портландцемент, особливо грубозернистий пісок мкр. 2, 5 і кам'яна крихта. У результаті виходить невеликий стіновий блок, досить легкий (10-17 кілограмів, вага залежить від товщини) і дуже міцний. Зазвичай стіновий блок має внутрішні порожнини – для зменшення ваги і меншої теплопровідності. Один стіновий блок замінює 7 будівельних цеглин, володіючи значно меншою вартістю. Крім того, його використання значно економить цементний розчин і трудовитрати. Все це робить зараз стінові блоки найбільш дешевим видом кам'яних стінових матеріалів. Досвід використання рваних блоків показав, що для зведення малоповерхових будівель собівартість загальнобудівельних робіт в порівнянні з використанням звичайної цегли нижче на 30-40%.

 

За бажанням клієнта можемо організувати доставку по Івано-Франківській та сусідніх областях. А також розвантаження! Телефонуйте, будемо раді співпраці!

Рваний блок

Назва

Тип

Розмір

Чорний Червоний Коричневий

Теракота Оранжевий Жовтий

Зелений

Рваний блок

40х20х10

40грн./шт.

45грн./шт.

-

Короб колений

40х20х30

80грн./шт.

90грн./шт.