Зв'язок з нами

Ваше ім'я:(*)
Неверный Ввод

Ваш номер телефону:
Неверный Ввод

Електронна пошта:
Неверный Ввод

Ваш лист:(*)
Неверный Ввод

Зв'язок з нами

Ваше ім'я:(*)
Неверный Ввод

Ваш номер телефону:
Неверный Ввод

Електронна пошта:
Неверный Ввод

Ваш лист:(*)
Неверный Ввод

545454Шлакоблок — це не що інше, як стінові камені або ж стінові блоки, призначені для ремонтно-будівельних цілей. Для його виготовлення використовують в основному цемент, наповнювач і воду.

Даний матеріал має широке коло застосування. Його використовують у будівництві житлових будинків, господарських будівель і промислових споруд.

Такий матеріал, як шлакоблок, має переваги. Основними характеристиками шлакоблоку є:

1. Швидка будова споруд зважаючи на велику швидкість укладання шлакоблоку.
2. Економія, в порівнянні з цеглою, на закупівлю, а також на цементному розчині.
3. Широка палітра кольорів, на відміну від цегли.
4. Стіни з шлакоблоку мають значно меншу вагу, ніж ті ж стіни з цегли. Відповідно, навантаження на фундамент також менше, що дозволяє заощадити на фундаментній подушці.
Шлакоблок дуже популярний на будівельному ринку через свою цінову доступность. Шлакоблок будь-якого виду за низькою ціною можна придбати у нас.

Основні складові шлакоблоку – звичайно ж, шлак, який змішується з бетоном в певній пропорції. При виробництві цього матеріалу зберігається його звукоізоляція, а вага значно нижче в порівнянні з тією ж цеглою, що дозволяє знизити витрати на транспортування. Загальна ціна кошторису проекту знижується при застосуванні шлакоблоків також і за рахунок скорочення кількості роботи будівельників. Безсумнівним плюсом використання шлакоблоку є також велика колірна гамма при виробництві шлакоблоку.

Отже, виділимо основні переваги та властивості, які виділяють шлакоблок серед інших будматеріалів у сфері його застосування:

Переваги шлакоблоку

    1. Невелика вага шлакоблоку
    2. Економічність, низька вартість матеріалу шлакоблоку при будівництві будівель і конструкцій
    3. Хороша звукоізоляція приміщень
    4. Скорочення часу на будівництво, економічність – один шлакоблок це заміна восьми цеглинам

Серед явних переваг стінового каменю – ціни істотно нижче вартості цегли, піноблоку та інших будматеріалів. Це обумовлено доступністю і дешевою ціною компонентів, з яких виготовляють блоки. Швидкість кладки дуже висока, а її вартість у два рази менше кладки пінобетону. Більш того, для кладки шлакоблоків необхідно в два рази менше розчину.

Шлакоблоки - прайс

Назва

тип

Розмір

ціна

Двохкамерний

20х20х40

14 грн./шт.

Трьохкамерний

 545454

20х20х40

15 грн./шт.